Niğde Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Niğde Belediyesi çağrı merkezi hizmete başladı

NİĞDE BELEDİYESİ ÇAĞRI MERKEZİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI YAPTIĞI ÇALIŞMALARDA VE HİZMETLERDE HALKIN MEMNUNİYETİNİ HER ZAMAN ÖN PLANDA TUTAN NİĞDE BELEDİYESİ VATANDAŞLARA DAHA HIZLI HİZMET VEREBİLMEK İÇİN ‘ÇAĞRI MERKEZİ’ HATTINI OLUŞTURDU. HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRMAK VE VATANDAŞLARIN TALEPLERİNE ANINDA ÇÖZÜM ÜRETİP, TEKRAR GERİ DÖNÜŞ SAĞLANMASI ADINA NİĞDE BELEDİYESİ 444 51 01 HATLI ÇAĞRI MERKEZİ VATANDAŞLARA HİZMET VERMEYE BAŞLADI. 7/24 HİZMET ESASINA DAYALI OLARAK FAALİYET GÖSTEREN MERKEZE, NİĞDE BELEDİYESİ’NİN “444 51 01” NO”LU ÇAĞRI NUMARASINDAN ULAŞILABİLECEK. ÇAĞRI MERKEZİ’NİN HİZMET KALİTESİNİ DAHA DA ARTIRACAĞINI VE BURADAN HER TÜRLÜ BİLGİYE ERİŞİMİN SAĞLANABİLECEĞİNİ SÖYLEYEN BAŞKAN ÖZDEMİR KONUYLA İLGİLİ YAPTIĞI AÇIKLAMADA; “BELEDİYEMİZİN, UZAKTAN ERİŞİM YOLUYLA VATANDAŞLARLA İLK TEMAS NOKTASI OLAN, HALKLA İLİŞKİLER FAALİYETLERİNİN EN ETKİN YÜRÜTÜLDÜĞÜ ÇAĞRI MERKEZİMİZ, YENİLENEN BİNAMIZDA HİZMET VERMEYE BAŞLADI. MESAİ SAATLERİ BOYUNCA KESİNTİSİZ HİZMET SAĞLAYAN ÇAĞRI MERKEZİMİZDE VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİ KAYIT ALTINA ALINARAK, İLGİLİ BİRİM SORUMLULARI İLE TALEP SAHİPLERİ ARASINDA KOORDİNASYON SAĞLANACAK. VATANDAŞLARIMIZIN İSTEK, ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİNİ İLETEBİLECEĞİ ÇAĞRI MERKEZİMİZDE, TALEPLERİ ALINARAK, SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRİLECEK. HEMŞEHRİLERİMİZ BELEDİYEMİZE İLETMEK İSTEDİKLERİ KONULARI 444 51 01 NO’LU HAT ÜZERİNDEN BİZLERE ULAŞTIRABİLECEK. VATANDAŞLARIMIZ ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYARAK; TALEP VE ŞİKÂYETLERİNİZİ BIRAKABİLECEK, DAHA ÖNCE YAPMIŞ OLDUKLARI BAŞVURULARINI SORGULAYABİLECEKLER. BORÇ BİLGİLERİNİ ÖĞRENİP, BELEDİYE HİZMETLERİNE İLİŞKİN BİLGİ EDİNEBİLECEKLER. SOSYAL VE KÜLTÜREL AKTİVİTE BAŞVURULARINDA BULUNUP, SANTRAL HİZMETİNDEN YARARLANABİLECEKLER. ÇAĞRI MERKEZİMİZ MEMLEKETİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Niğde Belediyesi çağrı merkezi hizmete başladı
155 views
27 Ocak 2022 - 15:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yaptığı çalışmalarda ve hizmetlerde halkın memnuniyetini her zaman ön planda tutan Niğde Belediyesi vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek için ‘Çağrı Merkezi’ hattını oluşturdu. Hizmet kalitesini arttırmak ve vatandaşların taleplerine anında çözüm üretip, tekrar geri dönüş sağlanması adına Niğde Belediyesi 444 51 01 hatlı çağrı merkezi vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

7/24 hizmet esasına dayalı olarak faaliyet gösteren merkeze, Niğde Belediyesi’nin “444 51 01” no”lu çağrı numarasından ulaşılabilecek. Çağrı Merkezi’nin hizmet kalitesini daha da artıracağını ve buradan her türlü bilgiye erişimin sağlanabileceğini söyleyen Başkan Özdemir konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Belediyemizin, uzaktan erişim yoluyla vatandaşlarla ilk temas noktası olan, halkla ilişkiler faaliyetlerinin en etkin yürütüldüğü Çağrı Merkezimiz, yenilenen binamızda hizmet vermeye başladı. Mesai saatleri boyunca kesintisiz hizmet sağlayan çağrı merkezimizde vatandaşlarımızın talepleri kayıt altına alınarak, ilgili birim sorumluları ile talep sahipleri arasında koordinasyon sağlanacak. Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayetlerini iletebileceği Çağrı Merkezimizde, talepleri alınarak, sorunlarının çözümü konusunda çalışmalar gerçekleştirilecek. Hemşehrilerimiz belediyemize iletmek istedikleri konuları 444 51 01 no’lu hat üzerinden bizlere ulaştırabilecek. Vatandaşlarımız Çağrı Merkezimizi arayarak; Talep ve şikâyetlerinizi bırakabilecek, daha önce yapmış oldukları başvurularını sorgulayabilecekler. Borç bilgilerini öğrenip, Belediye hizmetlerine ilişkin bilgi edinebilecekler. Sosyal ve kültürel aktivite başvurularında bulunup, santral hizmetinden yararlanabilecekler. Çağrı merkezimiz memleketimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.