Niğde Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Üniversite ve Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokoller imzalandı

NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ VE NİĞDE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA “TÜBİTAK 4004 DOĞA EĞİTİMİ VE BİLİM OKULLARI DOĞAMDA MATEMATİK VAR 2 PROJESİ KARŞILIKLI YARDIM VE İŞ BİRLİĞİ” İLE “TÜBİTAK 4007 NİĞDE BİLİM ŞENLİĞİ PROJESİ KARŞILIKLI YARDIM VE İŞ BİRLİĞİ” PROTOKOLLERİ İMZALANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Üniversite ve Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokoller imzalandı
461 views
27 Şubat 2022 - 10:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında; ’TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Doğamda Matematik Var 2 Projesi Karşılıklı Yardım ve İş Birliği’ ile ’TÜBİTAK 4007 Niğde Bilim Şenliği Projesi Karşılıklı Yardım ve İş Birliği’ protokolleri imzalandı.

Protokollere Üniversite Rektörlüğü adına Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına ise Niğde İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar imza attı. İmzalanan protokoller gereğince Üniversite, ’TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Doğamda Matematik Var 2 Projesi Karşılıklı Yardım ve İş Birliği’ protokolü ile 05-10 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek proje etkinlikleri için laboratuvar ve dersliklerin kullanılması, yapılacak proje etkinliklerinde eğitmen olarak yer alacak olan personele gerekli iznin sağlanması, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında projeye ait duyuruların gerçekleştirilmesi ve proje afişlerinin üniversitenin duyuru panolarına asılmasının sağlanması ve katılımın desteklenmesi gibi sorumlulukları yüklenirken, ’TÜBİTAK 4007 Niğde Bilim Şenliği Projesi Karşılıklı Yardım ve İş Birliği’ protokolünde ise Mühendislik Fakültesi ve Eğitim fakültesi öğrencilerini proje uygulama günleri olan 8-9-10 Eylül 2022 tarihlerinde projeye katılımının desteklenmesi, yapılacak atölye çalışmalarında atölye lideri, rehber ve konuşmacı olarak yer alacak personele gerekli iznin sağlanması, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında projeye ait duyuruların gerçekleştirilmesi ve proje afişlerinin Üniversitenin duyuru panolarına asılmasının sağlanması ve katılımın desteklenmesi konularını sorumluluğuna almış olacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.